Oznamuji Vám nabídku firmy Centrum dopravního vzdělání s.r.o. pro řidiče
    Naše firma Centrum dopravního vzdělání s.r.o. se rozhodla vyhlásit soutěž pro řidiče, kteří jsou členy Sdružení řidičů CZ, o.s., o bezproblémového řidiče. Ten, kdo předloží buď analogová kolečka nebo data z digitálního tachografu bez přestupků za dobu tří měsíců v období říjen, listopad a prosinec roku 2010 obdrží finannční odměnu 5000,- Kč a k tomu ještě program TAGRA Trucker. Podmínkou účasti je zaplacený členský příspěvek do Sdružení řidičů CZ, o.s. a být zaměstnán jako řidič z povolání, který jezdí pravidelně každý den. Pokud bude více řidičů bez přestupků za toto období, bude následovat losování. Výherce bude zveřejněn dne 1.2.2011 na www.proridice.eu. Data z tachografů a naskenovaná kolečka posílejte prosím na e-mail :   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato soutěž se bude opakovat i v příštím roce, čili šance jsou stále pro každého.
Pokud ještě nejste členem Sdružení řidičů CZ, o.s. - můžete se přihlásit na této webové adrese.
Aktualizováno 1.2.2011
Vyhodnocení soutěže !!!

Na základě předaných informací z Centrum dopravního vzdělání s.r.o. byly vyhlášeny výsledky nultého ročníku soutěže pro řidiče.

1. místo - Jiří Hřebík - finanční odměna 5000,-Kč (Tagru.eu - Trucker věnoval pro druhé místo)
2. místo - Jindřich Novák - mobilní pracoviště řidiče Tagra.eu - Trucker
3. místo - Přemysl Šulc - roční členský příspěvek do Sdružení řidičů CZ o.s. ve výši 250,-Kč

Všem výhercům blahopřejeme a přejeme ostatním řidičům, více výher v dalších ročnících této soutěže, která bude vyhlašována každého čtvrt roku.