Jenže, mezitím se ukázalo, že vševědoucí politik je i všemohoucí samo předseda, protože k zaregistrovanému spolku vlastní veškeré dokumenty. Přes prosbu a volání panu místopředsedovi se nepodařilo pohnout sdružením tam, kam bylo dle našich názorů třeba. Jediné jeho vyjádření bylo v tom smyslu, že odebere politikovi veškeré doklady ke sdružení a zruší ho jednou a navždy. Tomu jsme chtěli zabránit a žádal jsme ho proto, ať s politikem promluví, že se dá o všem ještě jednat. Bylo mě však sděleno, že pan místopředseda nemá na nic čas a nehodlá se tomu věnovat. V této době se ozvali i někteří členové, kteří spolu zakládali sdružení a řekli nám radu ve smyslu ať jdeme od toho pryč, protože s politikem se to dělat nedá z výše popsaných důvodů. Politik mezi tím napadá na truck foru ostatní řidiče a nám některým dochází, že tohle není chování hodné samozvaného předsedy a velkého politika. On se jich měl zastávat a namísto toho je skoro urážel. Podivný přístup, podivného člověka. Ustalo docházení přihlášek nových členů, protože politik neuměl vyprat špinavé prádlo doma a šel se vyplakat na cizí weby. Jak podlé a ubohé gesto, nepochodil ani tam, pouze rozdmýchal ještě větší vášně a averzi vůči jeho osobě s diktátorskou povahou. To byl jeden z posledních hřebíčků do rakve kterými zatloukal svojí ušlechtilou myšlenku o seskupení českých řidičů do jednoho celku.

Díky neustálému osočování ze strany politika na některé členy jsme se tři rozhodli odstoupit z tohoto výboru, protože bylo nad slunce jasnější, že naše návrhy neuspějí ani při podpoře členů, kteří se účastnili schůzí na chatu, případně přispívali na web do diskusních vláken.

Zato pan politik si svéhlavě a sám prosadil vše, za veřejné podpory jednoho člena a nic netušící pomocnice. Mimo jiné jeho hláška, že s ní byl na úřadech vyjednávat v době kdy ona prokazatelně byla v pracovní neschopnosti, to už byla vrcholná lež hodná skutečného politika.

Veškerá varování zakládajících členů se tak bohužel naplnila a nám nezbývá než odejít tak, jako odešli oni a opustit našeho prolhaného a kličkujícího politika.

Ovšem pan politik neví, že jsem dal jednomu zakládajícímu členu sdružení slib při vstupu do přípravného výboru a ten zhruba zní, že jestli na mě udělá samopředseda levou nebudu tiše, jako ti přede mnou, ale vše minimálně uveřejním.

Takže Pane Politiku , tohle jste dokázal udělat se sdružením Vy, svojí neschopností komunikovat, uznat, že prokazatelně má pravdu i někdo jiný a ne vždy jenom vy.

 

Tak tohle je člověk, co chtěl vést české řidiče proti všem. Osoba, profilem stejná jako ta, kterou známe třeba z parlamentu. Asi je to skutečně politik a mě už nebaví s tímto „člověkem“ ztrácet čas. Je to vrah svojí myšlenky a celého sdružení.

My zkusíme něco zdarma, třeba to půjde, třeba ne. Sdružit se můžeme vždy, bude-li nás dost a bude-li to potřeba.

Hezký den všem co dočetli příběh jednoho sdružení a politika až sem.

 

kdo chce diskutovat může zde :

http://board.proridice.eu/viewtopic.php?f=20&t=84&start=30