Jenže jak se později ukázalo, byli jsme na chatu sdružení špehováni a konverzace kopírována samotným politikem.  Začal jsem tušit , že zde není něco v pořádku. Není přece v pořádku aby samozvaný předseda nekomunikoval a revizor sdružení napadal kolegu, tak jak činil. Jak takovýto člověk chce pomáhat jiným, když mu vadí to, kde ten který člověk bydlí? Politik stále mlčel, telefony nezvedal, prostě nekomunikoval a mezi ostatní členy i nečleny to vneslo nervozitu, protože nikdo nevěděl co bude dál. Požádal jsem revizora o předvedení revizní zprávy abychom měli k chystané valné hromadě jasno. To byl totiž stěžejní cíl, nebo měl být, našeho prozatímního výboru. Dodnes nic nepředložil a jen se výmluvami vyhýbal.

Takže nebyl politik, revizor jak se časem zjistilo, byl trochu jinde než ostatní členové z nichž jednoho neviděl a vůbec mu nevěřil. Hodilo by se přirovnání k jednomu českému filmu, resp. jedna hláška z něj, ale co, už je to pryč, necháme dotyčného spokojeně žít ve snu dál.

V dubnu se politik ozval a začal nám vyčítat naše podezření k jeho osobě, které podporoval tím, že nebyl nikdy schopen nic na rovinu říct , nebyl nikdy schopen rovně odpovědět na žádný dotaz a začal napadat ostatní, že parazitují na jeho činnosti o které jsme nevěděli zhola nic, protože ostatním členům nic nepředložil, takže nikdy nešlo posoudit až na malé výjimky

co a jak ten člověk vlastně dělá.

Byli jsme dále napadáni za neochotu učit se nějaké zákony, přestože někteří členové výboru a sdružení stále volali po tom, aby se to řešilo formou placeného právníka. Politik ovšem smýšlel tak, že řidiče zachrání sám bez vzdělání v tomto oboru. Dost naivní a prostoduché jako více podobných nápadů. Vše se začalo točit jen a pouze okolo politika a nám bylo naznačeno přes dřívější pochlebování, že jen škodíme sdružení. Člověka trochu píchne u srdce po těch hodinách, kdy psal články, komunikoval na chatu s členy a všemožně  vysvětloval, proč politik nemá čas. Několik lidí mě dokonce vyzvalo k převzetí sdružení s tím, že mě podpoří jako nového předsedu, což jsem odmítl z rodinných a časových důvodů. Politik mezi tím napadal jiného člověka za to, že ho chce vyštípat z jeho samo funkce, i přesto, že  nikdy nebyl za předsedu zvolen legálním výborem, byl to tedy pouze  tzv. přípravný předseda, který neměl mít žádnou pravomoc. Jenže……….