Školení pro řidiče a dopravce

Organizátoři kampaně Spolehlivý dopravce Vás zvou na další bezplatné školení v roce 2013

Kampaň Spolehlivý dopravce, zahájena v roce 2011 a zaměřená na snížení rostoucího počtu krádeží a podvodů v oblasti evropské silniční dopravy, odstartovala letos svou novou etapu. V rámci kampaně jsou v několika evropských zemích pořádány bezplatné stacionární a on-line školení pro zástupce dopravní branže. Mezi země zahrnuté do projektu patří i Česká republika. 12. června se bude konat další stacionární školení v Brně věnované tématu kontroly pracovní doby řidičů. Podílí se na něm odborníci z Celní správy, která je od roku 2011 čelní záštitou celé kampaně. On-line školení, zaměřené na stejné téma, se 23. dubna těšilo vysokému zájmu a jeho stacionární verze bude rozšířena o další vědomosti z této oblasti a také možnost přímého kontaktu s odborníky, kteří školení povedou, a získání odpovědí na zneklidňující otázky.

Naším cílem je nyní, aby se školení Kontrola pracovní doby řidičů v Brně zúčastnilo co nejvíce zaměstnanců české dopravní branže. V oblasti kontroly práce řidičů se v České republice vyskytují závažné problémy způsobené patrně nedostatečnými vědomostmi v této oblasti. Pravě na doplnění těchto vědomostí je zaměřeno naše nejnovější školení - uvedl Aleksander Kursiewicz, manažer projektu Spolehlivý dopravce.

Svou přihlášku můžete poslat už dnes prostřednictvím stránky http://www.spolehlivydopravce.cz/skoleni. Tamtéž najdete rovněž všechny podrobné informace týkající se školení.

 

Na přihlášky čekáme do: 11.06.2013
Dotazy a další informace: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Zaujalo Vás to? Přihlašte se již teď – klikněte zde.

PLÁN ŠKOLENÍ:

8:40 – 9:00 Registrace

9:00 – 10:00 Kontrola pracovní doby řidičů a pravomoce pracovníků Celní správy, týkající se kontroly zboží a s tím souvisejícími úkony. kpt. Mgr. Martin Tázler – Generální ředitelství cel

10:00 – 10:30 Přestávka na kávu

10:30 – 11:30 Spolupracujte jen s ověřenými – jak verifikovat firmy v dopravních databázích
Juraj Drucker – Trans.eu

 

Banner